Castrol Elixion Low Saps 5W-30 185 Kg

8,404.00

ÜCRETSİZ KARGO

ÜRÜN TANIMI

Castrol Enduron Low SAPS 5W-30, eşsiz Castrol teknolojisinin filolardaki yeni nesil araçların uzun yağ değişim aralıkları taleplerini karşılamak üzere özel olarak geliştirdiği, ağır hizmet tipi tam sentetik dizel motor yağıdır.

 

PERFORMANS SEVİYELERİ

  • ACEA E4/E6/E7
  • MB-Approval 228.51
  • MAN M3277 CRT (TM)/M3477
  • RVI RXD/RLD-2
  • Volvo VDS-3
  • DAF uzun yağ değişim aralıkları spesifikasyonunu karşılar.

KULLANILDIĞI YERLER

Öncelikli kullanım alanı, özellikle düşük SAPS* yağların istendiği, düşük emisyonlu Euro 4 kamyon ve otobüslerdir. Bu performans seviyesinin istendiği daha eski kamyon ve otobüsler ile off-road araç ve ekipmanlarda da güvenle kullanılabilir.

KULLANIM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Castrol Enduron Low SAPS 10W-40, formülasyonunda kullanılan eşsiz katık teknolojisi sayesinde, en zorlu kullanım koşullarında ve uzun yağ değişim aralığında kullanılan Euro 4 araçlarda mükemmel motor koruması sağlar.Kullanıcıya sağladığı faydalar:

  • En uzun yağ değişim aralığı özelliği ile araçların daha uzun yol yapması sağlanır. Eşsiz düşük SAPS katık sistemi ile en zorlu koşullarda bile çalışmaya devam eder. Birçok OEM tarafından en uzun yağ değişim aralıklarında ideal kullanım için onaylanmıştır.
  • Egzoz ikincil işlem sistemlerinin verimli çalışmasını sağlar. Bu özelliği ile sistemin emisyon yönetmeliklerine uygunluğunu mümkün kılar.
  • Kurum ve diğer kirliliklerin varlığında bile üstün motor koruması sağlar. Castrol Enduron Low SAPS 10W-40, yeni nesil araçlarda her tip motor aşınmasına, tortu ve kurum oluşumuna karşı yüksek koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Eşsiz formülasyonu ile en zorlu çalışma koşulunda bile mükemmel koruma sağlamaya devam eder. Böylece motor ömrü uzar ve program dışı duruşlar engellenir.
  • Euro 4 motorlu bütün araçlarda kullanılabildiği için farklı araçlara sahip filolarda ürün çeşitliliğini azaltır.

Castrol Enduron Low SAPS 10W-40, biodiesel ile uyumludur:
1- Araç üreticisinin biodiesel ile ilgili tavsiyelerine bağlı kalınız.
2- Motorunuz için uygun yağ ve değişim aralığını seçtiğinizden emin olunuz. Dikkat: Castrol Enduron Low SAPS 5W-30 ile birlikte herhangi bir katkı malzemesi kullanılmaması önemle önerilir

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Castrol Elixion Low Saps 5W-30 185 Kg” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.