Yeni

Castrol Vecton 10W-40 E4 – E7 – 20 Lt Üretim 2022 Kampanya Ürünü

1,095.00

CASTROL VECTON 10W-40 E4-E7
CASTROL VECTON MOTOR YAĞLARI
SİSTEM PRO TEKNOLOJİSİ™ İLE
%45’E KADAR EPR İLE DAHA UZUN FAYDALI YAĞ ÖMRÜ*
Yeni nesil teknolojiye sahip kamyonlar % 30 daha fazla tork üreterek motorun içerisinde daha yüksek sıcaklık ve basınç oluşmasına neden olur. Bu durum yağ moleküllerinin yapısını bozar ve yağ kullanım ömrünü kısaltır. Castrol VECTON üstün SİSTEM PROTEKNOLOJİSİ™ ile yağın bozulmasına karşı mücadele eder: • Oksitlenme ve tortu oluşumu ile savaşır• Zararlı asitleri nötralize eder• Yağ içerisinde oluşabilecek hava kabarcıklarını kontrol altında tutar• Ayrıca motor içerisindeki yüksek sıcaklığa uyum sağlayarak viskozite kaybını önler. Bunların tümü, daha uzun faydalı yağ ömrü anlamına gelir ve bir sonraki yağ değişimine kadar motor yağından en iyi performansı alarak ihtiyaç duyduğunuz güveni sağlar. Tüm Castrol VECTON ürünleri, uluslararası düzyde uygulanan PAS2060 standardına göre CO2 nötr sertifikasına sahiptir.*

API ve ACEA endüstri gereksinimleriyle karşılaştırıldığında ve Mart 2017’de yapılan, son 1 yıl içerisindeki Castrol VECTON ürün satışlarının % 81’ini temsil eden ürünlere uygulanan testlere dayanarak Castrol Vecton, EPR (Ekstra Performans Reservi) ile daha uzun faydalı yağ ömrü sağlar. Gerçek yağ değişim aralığı; motorun tipine, çalışma koşullarına, servis geçmişine, OBD ve yakıt kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Aracınıza uygun yağ değişim aralığı için araç üreticinize danışın.

YÜKSEK MOTOR PERFORMANSI VE UZUN YAĞ DEĞİŞİM ARALIĞI İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ SENTETİK TEKNOLOJİLİ MOTOR YAĞI
ÜRÜN TANIMI
Castrol VECTON® 10W-40 E4/E7, daha uzun faydalı yağ ömrü sağlamak için özel olarak geliştirilmiş sentetik teknolojisine sahip ağır hizmet dizel motor yağıdır. Euro I’den Euro V’e kadar emisyon gereksinimlerini isteyen dizel motorlarda kullanımı uygundur. Partikül filtresiz motorlarda ve pek çok EGR’li ve SCR sistemine sahip motorlarda kullanımı uygundur. SİSTEM PRO TEKNOLOJİSİ™ ile geliştirilmiş Castrol VECTON, % 45’E KADAR EPR İLE DAHA UZUN FAYDALI YAĞ ÖMRÜ* ve maksimum yağ değişim aralığında en iyi performansı almanızı sağlar. Tüm Castrol VECTON ürünleri, uluslararası geçerliliği olan PAS2060 standardına göre karbon nötr (CO2 neutral) sertifikalıdır.

PERFORMANS SEVİYELERİ VE ONAYLAR
ACEA E4, E7
API CI-4
JASO DH-1
CES 20077
CES 20078
DDC Power Guard 93K215
DQC III-10
Mack EO-N
MAN M 3277
MB-Approval 228.5
MTU Oil Category 3
RVI RLD-2
Volvo VDS-3
* API ve ACEA endüstri gereksinimleriyle karşılaştırıldığında ve Mart 2017’de yapılan, son 1 yıl içerisindeki Castrol VECTON ürün satışlarının % 81’ini temsil eden ürünlere uygulanan testlere dayanarak Castrol Vecton, EPR (Ekstra Performans Reservi) ile daha uzun faydalı yağ ömrü sağlar. Gerçek yağ değişim aralığı; motorun tipine, çalışma koşullarına, servis geçmişine, OBD ve yakıt kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Aracınıza uygun yağ değişim aralığı için araç üreticinize danışın.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Castrol Vecton 10W-40 E4 – E7 – 20 Lt Üretim 2022 Kampanya Ürünü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.