Yeni

Mobil Delvac 1 5W-40 – 20 Litre

999.00

Ücretsiz Kargo Hızlı Teslimat

Ürünlerimizin Tamamı Garantili ve Faturalıdır. Fiyatlarımıza Kdv Dahildir.
Faturası Olmayan Ürün Alım yada Satımı Yapmamaktayız.
Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir.
Kampanyalarımız Stoklarla Sınırlıdır.
İade ve Değişim Süreçlerinde Whatsapp Hattımızdan Destek Alınız.

MOBİL DELVAC 1 5W-40
Mobil Delvac 1 5W-40 üstün performanslı tam sentetik ağır hizmet dizel motor yağı olup, ağır şartlar altında çalışan modern dizel motorlar için daha iyi yakıt ekonomisi ve uzun yağ değiştirme aralığı sağlamanın yanı sıra motor ömrünü uzatır. Mobil Delvac 1, en yeni teknolojileri kullanarak, aralarında soğutmalı ünitelerin de bulunduğu modern düşük emisyonlu motorlara ek olarak, iyi bakımlı, daha eski motorlar için de olağanüsü performans sağlar. Mobil Delvac 1 5W-40 yağının, taşımacılık, madencilik, inşaat, ve tarım endüstrilerindeki çok çeşitli ve değişik zorlu çalışma şartlarında kullanımı tavsiye edilir. Mobil Delvac 1™ ayrıca, dizel/benzinli karma araç filolarında benzinle çalışan araçlar için API SL spesifikasyonlarının gerekliliklerini de karşılar.

Mobil Delvac 1 5W-40 yağının eşsiz performansı, önde gelen motor üreticileri ile geniş kapsamlı işbirliği içinde yapılan geliştirme çalışmaları ve en yeni motor yağlama teknolojisi uygulamalarının sonucudur. Bundan dolayı, bu ürün günümüzün en yeni API, ACEA, JASO ve global dizel motor yağı endüstri spesifikasyonlarını ve hemen hemen tüm başlıca Amerikalı, Avrupalı ve Japon motor imalatçılarının spesifikasyonlarına uyar veya bu spesifikasyonları fazlasıyla geçer.

Birçok modern, düşük emisyonlu dizel motorlar, eski motorlardan daha yüksek sıcaklıkta çalışıp, daha yüksek düzeylerde kurum oluştururlar. Bu da, üstün performanslı motor yağı gereksinimini önemli ölçüde artırır. Günümüzün dar toleranslı motor tasarımları, yağ tüketimini ve dolayısıyla düşen katık seviyelerini yükselmek için gereken yeni yağ ilavelerini de azaltmıştır. Daha yüksek seviyeye yerleştirilen üst piston segmanları, yağ filmini yanma odasına daha da yaklaştırarak, yağı saha yüksek termal streslere maruz bırakmaktadır. Mobil Delvac 1 5W-40, diğer yüksek performanslı dizel motor yağlarına kıyasla daha yüksek sıcaklıklarda üstün yağlama performansını sürdürebilir. Ayrıca, geleneksel yağlarla da tam olarak uyumludur.

Mobil Delvac 1 5W-40 aşağıdaki endüstri ve üretici spesifikasyonlarını karşılar veya fazlasıyla geçer:
API CI-4 PLUS/CI-4/CH-4/SL/SJ
ACEA E7/E4
Cummins CES 20078/20077/20076/20075
Ford WSS-M2C171-D
Renault Trucks RXD
Global DHD-1
JASO DH-1

Mobil Delvac 1 5W-40 aşağıdaki imalatçı onaylarına sahiptir. Detroit Diesel Power Guard Oil Specification 93K214
Mack EO-N Premium Plus 03, EO-M Plus
MB-Approval 228.5
Scania LDF
Volvo VDS-3, VDS-2

Mobil Delvac 1 5W-40 ExxonMobil tarafından aşağıdaki şartları talep eden uygulamalarda kullanımı tavsiye edilir.
ACEA E5/E3
API CG-4/CF-4/CF
Caterpillar ECF-1

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.