Yeni

Mobil Delvac 1 Le 5W-30 – 20 Litre

999.00

Ücretsiz Kargo Hızlı Teslimat

Ürünlerimizin Tamamı Garantili ve Faturalıdır. Fiyatlarımıza Kdv Dahildir.
Faturası Olmayan Ürün Alım yada Satımı Yapmamaktayız.
Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir.
Kampanyalarımız Stoklarla Sınırlıdır.
İade ve Değişim Süreçlerinde Whatsapp Hattımızdan Destek Alınız.

MOBİL DELVAC 1 LE 5W-30
Tam Sentetik Ağır Hizmet Dizel Motor Yağı

Mobil Delvac 1 LE 5W-30 modern düşük emisyonlu araçlar için ileri motor korumasını, artırılmış yakıt tasarrufu potansiyeli1 ve motor dayanıklılığı, emisyon sistemi koruması ve daha uzun yağ değişim aralığı gibi diğer sürdürülebilirlik faydaları ile bir araya getiren tam sentetik, ağır hizmet dizel motor yağıdır.

Mobil Delvac 1 LE 5W-30 mükemmel performans sağlamak için son teknolojiyi kullanır ve karayolu taşımacılığı ile ulaştırma, madencilik, inşaat ve tarım gibi yol dışı kullanımlarda çok geniş bir yelpazede yer alan dizel ticari araçlar için uygundur. Mobil Delvac 1 LE 5W-30 tüm dünya genelinde çok çeşitli endüstri ve üretici şartnamelerini karşılar veya aşar.

Yüksek randımanlı, düşük emisyonlu motorlar, motor yağlarından beklenen performans düzeyini çok yükseltmiştir. Dar toleranslı motor tasarımları yağ tüketimini düşürmüş ve bunun sonucunda, düşen katık seviyelerini yükselten yeni yağ ilaveleri azalmıştır. Ara soğutucu ve turboşarjlar kullanılarak yağ üzerindeki ısıl gerilimler artırılmıştır. Daha yüksek yakıt enjeksiyon basıncı, silindir basıncı ve gecikmeli zamanlama; yanma verimliliğini iyileştirirken, motor sıcaklıklarını, uçuculuğu ve yağın kurum yüklemesini artırır. Mobil Delvac 1 LE 5W-30’un ileri teknolojisi emisyon sistemlerini korurken, bu ağır koşullarda olağanüstü performans sağlar.

¹Geleneksel 15W-40 motor yağı ile karşılaştırıldığında – Asıl yakıt tasarrufu iyileştirmesi, araç/ekipman türü, dışarıdaki sıcaklık, sürüş koşulları ve kullanmakta olduğunuz viskoziteye bağlıdır.

Dizel Partikül Filtresi (DPF), Selektif Katalitik İndirgeme (SCR), Sürekli Rejenerasyon Kapanları (CRT), Dizel Oksidasyon Katalistleri (DOC) ve Egzoz Gazı Geri Dolaşım (EGR) gibi Teknolojileri kullanan Modern Düşük Emisyonlu Araçlar için Ağır Hizmet Dizel Motorları
Doğal Emişli ve Turbo Şarjlı Dizelle Çalışan Ekipmanlar
Karayollarında Kısa Mesafe ve Uzun Mesafe Kamyonları ve Otobüsleri
Yol Dışı Madencilik, İnşaat ve Tarım Ekipmanları
Mobil Delvac 1 LE 5W-30 aşağıdaki onay ve spesifikasyonları karşılar veya geçer: 5W-30
ACEA E9
ACEA E7
ACEA E6
API CJ-4
API SN X
JASO DH-2
Caterpillar ECF-3
Cummins CES 20081
DAF Extended Drain
Ford WSS-M2C171-E

Mobil Delvac 1 LE 5W-30 aşağıdaki imalatçı onaylarına sahiptir: 5W-30
MB-Approval 235.28
MB-Approval 228.51
MB-Approval 228.31
MAN M 3477
Volvo VDS-4
Volvo VDS-3
Deutz DQC IV-10 LA
Detroit Diesel DDC Power Guard Oil Specification 93K218
Mack EO-O Premium Plus
MTU Oil Category 3.1
Renault Truck RLD-3
Renault Truck RLD-2

Mobil Delvac 1 LE 5W-30’un ExxonMobil tarafından aşağıdakileri gerektiren uygulamalarda kullanılması tavsiye edilmektedir: 5W-30
Renault Truck RGD
Renault Truck RXD

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.