Mobil Delvac Xhp Le 10W-40 209 Litre

500.00

ÜCRETSİZ KARGO

Ürün Tanımı

Mobil Delvac XHP LE 10W-40, ağır yol şartlarında çalışan modern, yüksek performanslı ve düşük emisyonlu dizel motorlara ekstra yüksek performanslı yağlama sağlamak için tasarlanmış, sentetik motor yağıdır. Bu motor yağı, düşük sıcaklıklarda mükemmel akışkanlık gösterip, yüksek sıcaklıkta viskozite koruyuculuğu, buharlaşma kontrolü ve gelişmiş yakıt tasarrufu sağlayan yüksek performanslı baz yağlar kullanılarak tasarlanmıştır. DPF (Dizel Parçacık Filtresi) gibi emisyon düşürücü sistemlerin ömrünü uzatmak ve verimliliğini korumak için geliştirilmiş yeni bir katık sistemine sahiptir. Bu sistem (DPF), bazı kamyon üreticileri tarafından Euro IV ve gelecekteki Euro V emisyon koşullarını karşılamak için kullanılmaktadır.

Özellikleri ve Faydaları

Yüksek randımanlı, düşük emisyonlu motorlar, motor yağlarından beklenen performans düzeyini belirgin seviyede yükseltmiştir. Dar toleranslı motor tasarımları yağ tüketimini azaltmış, dolayısıyla düşen katık seviyelerini yükselten yeni yağ ilavelerini de azaltmıştır. Intercooler ve turboşarjların kullanımıyla yağdaki termal gerilimler artmıştır. Daha yüksek yakıt enjeksiyon basıncı ve ateşlemenin gecikmesi, yanma verimini yükseltirken, aynı zamanda motor sıcaklıklarını, buharlaşma kayıplarını ve yağdaki kurum yükünü de artırmaktadır. Mobil Delvac XHP LE 10W-40 yağının ileri teknolojisi, DPF (Dizel Parçacık Filtresi) kullanılan egzoz emisyon sistemlerinde olağanüstü performans ve koruma sağlar

Kullanım Yerleri

  • Avrupalı imalatçılar tarafından üretilen doğal emişli ve turboşarjlı dizel motorlar
  • Yol şartlarında çalışan hafif ve ağır hizmet araçları
  • DPF (Dizel Parçacık Filtresi) kullanılan modern ağır hizmet motorları.
  • Sağlık ve Güvenlik

    Mevcut bilgiler ışığında; amaçlanan yerlerde kullanıldığında ve Güvenlik Bilgi Formunda (MSDS) sağlanan tavsiyelere uyulduğunda bu ürünün insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratması beklenmemektedir. MSDS’ler talep durumunda ana dağıtıcıdan veya Internet aracılığı ile sağlanabilir veya gerekli görüldüğü takdirde ve de kanunun uygun bulduğu durumlarda satıcı tarafından sağlanır. Bu ürün amacı dışında kullanılmamalıdır. Kullanılmış ürünleri yok ederken çevrenin korunması konusunda dikkatli olunuz.

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.