Mobil Dte 27 208 Litre

500.00

ÜCRETSİZ KARGO

Mobil Dte 27

Mobil Dte 27 çok değişik ve çeşitli hidrolik ekipman taleplerini karşılamak için tasarlanmış üstün performanslı aşınma önleyici hidrolik yağlardır. Bu yağlar uzun yağ/filtre ömrü ve optimum ekipman koruması sağlayarak, hem bakım hem de kullanılmış yağ atık maliyetlerini düşürürler.  Dar toleranslara sahip servo-valflar ve yüksek hassasiyetteki sayısal kontrollu (NC) takım tezgahlarındaki gibi diğer hidrolik sistem parçalarının kritik gereksinimlerini karşılamanın yanı sıra, zor koşullar altında yüksek basınçlı ve yüksek debili pompalarla çalışan hidrolik sistemlerin zorlu ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde belli başlı hidrolik üreticileri ile birlikte geliştirilmişlerdir. Bunlar, tek bir ürün ile benzersiz bir performans sağlanmasına imkan veren, çok değişik metallere uyumluluk gösteren tasarımlar kullanan ve çok geniş yelpazedeki hidrolik sistem ve parça imalatçılarının ihtiyaç duyduğu en güç çalışma koşullarındaki performansları karşılayan ürünlerdir.

Mobil Dte 27, yüksek kaliteli baz yağlar ve korozif maddelerin oluşumunu nötrleştirme özelliğine sahip kararlılığı en üst düzeye çıkarılmış katık sistemi ile formüle edilmiştir. Bunlar yüksek düzeyde aşınma önleme ve film mukavemeti koruma özelliklerinin istendiği güç çalışma koşulları içindeki sistemler için tasarlanmış olmaları yanı sıra, genellikle aşınma özelliği olmayan hidrolik yağların önerildiği çalışma koşulları için de çalışabilecek formülasyona sahiptir.

Özellikleri ve Faydaları

Mobil Dte 27 hidrolik yağlar gösterdikleri benzersiz oksidasyon mukavemeti ile, yağ ve filtre değiştirme aralıklarının uzatılması imkanını sağlarlar. Aşınmaya karşı yüksek düzeydeki koruma ve mükemmel film mukavemeti özellikleri, yalnızca arıza sayısının azaltılması ile sınırlı kalmayan, aynı zamanda üretim kapasitesini de arttıran benzersiz bir ekipman performansı sağlayabilmektedir. Kontrollu sudan ayrılma özelliği sayesinde bu yağlar çok az su bulunan ortamlarda sorunsuz çalışır, yüksek miktardaki suyu kolayca ayırırlar.

Kullanım Yerleri

  • Özellikle dar toleranslı servo-valfların kullanıldığı, karmaşık Sayısal Kontrollu (NC) takım tezgahları gibi tortu oluşumuna hassas hidrolik sistemler

  • Düşük seviyede nem girişinin önlenemediği sistemler

  • Yağlarla çamur ve tortu oluşumunun meydana geldiği uygulamalar

  • Dişli ve yatak bulunan sistemler

  • Yüksek düzeyde yük taşıma kapasitesi ve aşınmaya karşı koruma gereken sistemler

  • İnce yağ filminin korozyondan koruma özelliğinin zorunlu olduğu düşük seviyede nem girişinin önlenemediği uygulamalar

 • Değişik metalürjik yapıda olan parçaların kullanıldığı makineler

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.